הכרזה

כיווץ
אין עדיין הכרזות.

עזרה PxN - הסרט עלינו הפופקורן עליך

כיווץ

כאן ניתן למצוא תשובות לשאלות בנוגע לאיך המערכת עובדת. יש להשתמש בקישורים או בתיבת חיפוש בשביל למצוא את מבוקשך.

פורומים, נושאים והודעות

מהו לוח מודעות קהילתי?

לוח מודעות קהילתי הוא אתר דיון מקוון. אשר נקרא לעתים גם 'לוח' או 'פורומים'. והוא עשוי להכיל מספר קטגוריות, המורכב מפורומים, נושאים והודעות בודדות. התוכן בלוח המודעות הקהילתי נוצר לעתים קרובות על ידי המשתמשים או חברים באתר. לרוב על מנת לתת תמיכה, כדי לחלוק רעיונות עבור מגוון רחב של נושאים שונים.

כיצד כל זה מוצג?

לוח המודעות בכללותו מכיל קטגוריות שונות (תחומי עניין מגוונים), שמכילות בתוכן פורומים (תחומי עניין יותר ספציפיים) שמכילים נושאים (שיחות או דיונים) אשר מורכבים מההודעות בודדות (שבהן המשתמש כותב משהו).

בדרך כלל בעמוד הבית של הקהילה יש רשימה של קטגוריות ופורומים, עם סטטיסטיקה בסיסית עבור כל אחת מהקטגוריות - כולל מספר הנושאים והודעות, ואת החבר אשר פרסם את ההודעה האחרונה. זה יכול להיות מוחלף עם זרם הפעילות שמראה את הזרם של ההודעות האחרונות, תמונות ופריטים משותפים אחרים.

כיצד אני מתמצא במערכת?

כאשר תלחץ על שם של פורום, אתה תועבר אל רשימת הנושאים אשר מכילה. נושא הוא שיחה בין חברים או אורחים. כל נושא שמתחיל כהודעה בודדת וגדל ככל שמתווספים יותר תגובות והערות על ידי משתמשים שונים.

כדי להתחיל נושא חדש לחץ על הלחצן של + נושא חדש (ייתכן שתצטרך את ההרשאות המתאימות לעשות זאת).

ניתן לסדר את רשימת הנושאים בדרכים שונות ורבות. סדר ברירת המחדל הוא הצגת הנושא עם הפעילות האחרונה ביותר מעל שאר הנושאים. אך באפשרותך לשנות את הסדר הזה בקלות, לדוגמה להציג את הנושא עם רוב ההודעות מעל שאר הנושאים. פשוט לחץ על תפריט 'סינון' בפינה השמאלית העליונה של רשימת הנושאים. תפריט 'סינון מספק עבורך את אפשרויות המיון לעמוד הנוכחי

צפייה בעמודים מרובים

כאשר יש יותר מידי נושאים לתצוגה ולא ניתן להציג באותם בעמוד בודד, ייתכן שתראה את התיבה 'עמוד', המכילה את מספרי העמודים. אפשרות זו מציינת כי שרשימת הנושאים פוצלה לשני עמודים או יותר. שיטה זו של פיצול רשימות הפריטים על פני עמודים רבים משמש לאורך כל הקהילה.

מהם נושאים נעוצים?

נושאים 'נעוצים' הם נושאים שנקבעו כחשובים על ידי המפקחים או המנהלים. הם מופיעים בחלק העליון של רשימת הנושאים ותמיד נשארים 'נעוצים' בחלק העליון של הרשימה, אפילו אם לא פורסמו בהם הודעות כלשהן לאחרונה. המטרה היא לשמור על מידע חשוב גלוי ונגיש בכל העת.

כיצד ניתן לקרוא את הנושא?

כדי לקרוא את הנושא, לחץ על הכותרת שלו. כל הודעה בנושא נוצרה על ידי חבר בקהילה או אורח. ניתן לראות מידע קצר אודות החבר שיצר את הנושא בצד הימני של הודעה.

כדי לפרסם תגובה לנושא קיים, לחץ על לחצן של שליחת תגובה. אם לחצן זה אינו מופיע, ייתכן שאינך מחובר למערכת בתור חבר בקהילה, או שאין לך את ההרשאות המתאימות כדי להגיב, או שהנושא נעול לתגובות חדשות.

כמו כן גם תיבת תגובה בתחתית העמוד. זה מקום שגם שם ניתן להזין במהירות את התגובה. כאשר לוחצים על לחצן הקישור של ציטוט עבור תגובה מסוימת, התוכן של ההודעה מתוסף עבורך באופן אוטומטי אל תיבת התגובה שלך. לחיצה על ציטוט במגוון עמודים מרובים מאפשר לך לצטט מספר של הודעות בתגובה אחת בודדת.

כיצד ניתן למצוא מידע נוסף אודות החברים בקהילה?

כדי לצפות במידע אודות חבר מסוים בקהילה, לחץ על שם המשתמש שלו. זה ייקח אותך לעמוד הפרופיל הציבורי שלו.

מהו סרגל הניווט?

סרגל הניווט נמצא בחלק העליון של כל עמוד ושם ניתן למצוא קישורים שיעזרו לך לעבור ממקום למקום. 'breadcrumb' (או בעברית 'סימני דרך') בפינה הימנית העליונה ניתן לראות היכן אתה נמצא כרגע. הטופס משמואל מאפשר לך להתחבר במהירות. זה מאפשר לך תנועה מהירה מסעיף אחד של האתר למשנהו.

האם ניתן לשנות לשנות את המראה של המערכת?

באפשרותך לשנות את סגנון העיצוב של הקהילה באמצעות בוחר הסגנונות בפינה הימנית התחתונה של העמוד. פעולה זו מאפשרת לך לבחור סגנונות או עיצובים שונים שמשנים את חזות וצבעי המערכת של הקהילה. אם אפשרות זו אינה מופיעה, לא ניתן לשנות את העיצוב של המערכת.

מבצע...
X