הכרזה

כיווץ
אין עדיין הכרזות.

המלצה על משחק: Guild Wras 2.

כיווץ
X

• סינון
  • שעה
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• המלצה על משחק: Guild Wras 2.

המשחק "Guild Wars 2" הוא משחק רשת אשר עומד לצאת בשנת 2012. האם אי פעם שיחקתם במשחק מחשב וחשבתם, למה אני לא יכול לפתח סיפור משלי? מדוע אינני יכול להחליט על סגנון הלחימה של השחקן שלי? למה המשחק מרגיש כל כך בסיסי? "Guild Wars 2" החליט לתקן את הבעיה הזו! אפשר להוסיף תוכן אישי למשחק ובחירות מעניינות, רוצים לדעת עוד על המשחק ועל השינויים במאפייני ה-"MMORPG"? קראו את הסיקור הבא!

שם המשחק: "Guild Wars 2".
    תאריך יציאת המשחק: יוכרז בעתיד.
    חברה מפתחת: "ArenaNet".
    חברה משווקת: "NCsoft".
    ז'אנר: "MMORPG".
    אתר: Guild Wars 2.

המשחק "Guild Wars 2", או בקיצור "GW2", הוא משחק תפקידים, היורש של "Guild Wars". המשחק אומנם מזכיר משחק תפקידים רגיל, אך מטרתו לשנות את שוק ה-"MMORPG". המשחק הולך לשנות בצורה קיצונית מאוד את כל מאפייני משחקי התפקידים. אין לדעת בינתיים אם הוא יצליח, אך יש לו עתיד מבטיח. המשחק עדיין יכלול כמה מהמאפיינים הרגילים כגון: יכולות, גזעים, מקצועות, עליית רמות דרך משימות, מבוכים, חיים, כוח קסם ועוד רבים. המשחק יכלול: 8 מקצועות, 5 גזעים והמון דרכים לעצב שחקן ייחודי ומעניין.

אוסף של ציורים חתוכים, חלקם מייצגים את המקצועות שבמשחק

נתחיל עם אחד השינויים הגדולים, "מערכת הסיפור". מערכת הסיפור הופכת את השחקן שלכם לחלק מסיפור, לחלק מהסיפור שלו! בתחילת המשחק אחרי שתבחרו גזע ומקצוע, תישאלו שאלות על הדמות שלכם והתשובה שלכם תהיה אחת מכמה. החלק הזה יכלול שאלות כגון: "מאיזה שבט של אנשי זאב הגעת?" (גזע: איש-זאב) "מה האלמנט שאתה הכי מתחבר אליו מתוך ארבעת האלמנטים?" (מקצוע: Elementalist) "כיצד את\ה מעדיף לשכנע אויבים? בעזרת כוח, כבוד או קסם אישי?" (שאלה זו מופנת לכולם). עוד דבר שמערכת הסיפור מוסיפה למשחק הוא היומן, לכל שחקן יש יומן, שבו תיעוד מפורט של כל המשימות שהוא ביצע; מפגשים עם אנשים, שחקנים ורשעים גדולים שהשחקן הרג. חוץ משני אלו, אל מערכת הסיפור נוסף הדבר הכי חשוב לגיבור: הבית! לכל שחקן במשחק יש רובע משלו שנקרא "Home District" בעיר הבירה של הגזע שלו. הרובע מושפע מכל דבר שהשחקן עושה ומכל בחירה שהוא מבצע. אחת הבחירות שנחשפו מטעם המפתחת היא מקרה מסוים שבו שני בניינים עולים באש, בית היתומים ובית החולים, ועל השחקן לבחור את מי להציל; כך גם נבחר הבניין שיישאר. בחירה זו משפיעה גם על האזרחים, חלקם יגיבו בשמחה ויודו לשחקן על שהציל את בית היתומים, וחלקם יכעסו ויתאבלו על החולים המסכנים (במידה והשחקן החליט להציל את בית היתומים). בנוסף, אם השחקן בוחר להתמודד עם מקרים בעזרת כוח, אנשים עלולים לברוח ממנו כאשר הוא מתהלך ברובע הבית שלו.

שלושה גזעים שניתן לשחק. מימין, "Sylvari", "Human", "Asura" וברקע, "Norn" ו- "Charr"

המשחק מנסה להתעלות על אחרים לא רק בעזרת מערכת הסיפור, אלא גם בעזרת שינוי מערכת היכולות. היכולות של השחקן שונות, במשחקים אחרים כאשר אתם ברמה 10 כבר יש לכם 20 יכולות. ב-"GW2" לשחקן תמיד יהיו 5 יכולות התקפה, שיופיעו מצד שמאל של סרגל היכולות, ו-5 יכולות תכלית, שמשמשות לכל מיני דברים מיוחדים (כגון: תנועה, ריפוי וחיזוק הגנה), והן בצד הימני של סרגל היכולות. אמרתי שיש רק 5 יכולות, איך זה הגיוני? זה לא משעמם? טוב, זה פשוט, היכולות הרי נקבעות בהתאם למקצוע לא כך? אבל ב-"GW2" לא רק המקצוע קובע, גם הנשקים קובעים! דוגמה טובה לכך היא הגנב, שחמש היכולות שלו מורכבות משתי יכולות שמושפעות מהנשק הראשי ושתי יכולות שמושפעות מהנשק המשני; ומהי היכולת האחרונה? היכולת הזו היא שילוב של שני הנשקים למען מתקפה אחת. הזכרתי גם יכולת ריפוי בתור תכלית, איך זה יכול להיות? עוד שינוי שמביא המשחק לז'אנר הוא הביטול של ה"שלישייה הקדושה" של מרפא, "טאנק" ומייצר הנזק. ב-"GW2" כל אחד מרפא את עצמו, אך עדיין נותר לכל אחד מקום ליצירת נזק.

לא התייחסתי ל"טאנק", למה? כי פה הגיע הזמן להסביר על הקרב הדינאמי, הקרב הדינאמי משנה את כל המשחק, בו הבוס מתרכז בכל שחקן ולא רק בשחקן שמושך את תשומת ליבו, היריבים הם לרוב גדולים לכן גם נדרשת עבודת צוות כדי לחסל אותם וגם יכולות שמשפרות את ההגנה לזמן מסוים, אבל זה לא הכל, עוד מאפיין של קרב דינאמי הוא שימוש בסביבה, לפעמים יהיו באזור תותחים, לפעמים יהיו דליי מים ואתם תהיו בעיר בוערת, ועוד. זוכרים את הכעס שמגיע עם שחקן ש"גונב" לכם את המפלצת? לא עוד! ב-"GW2", אם שני שחקנים נלחמים במפלצת, הם אוטומטית יוצרים קבוצה זמנית, שמתפרקת אחרי הקרב, כך שאי אפשר לגנוב מפלצת, אפשר רק לעזור להרוג אותה ולא יהיו קרבות על השלל, כי כל אחד מקבל שלל.

לסיכום, "GW2" מהווה משחק שעוד לא נראה כמותו: שונה, מעניין ומשופר. ניתן לראות שבכוונת המפתחים "לשנות את כללי המשחק" ולהביא חידוש לעולם משחקי התפקידים. נראה שהמפתחים הקשיבו לשחקנים, והוסיפו את התכונות שהשחקנים דרשו. עתידו של המשחק נראה טוב, המשחק ברמה גבוהה, אך כך גם הציפיות. יש עוד המון על מה לפרט ויש עוד המון שינויים שאי אפשר להכניס בסיקור אחד, לשם כך, הוספתי לסיקור כמה סרטונים שימחישו את הייחוד של המשחק:

Trailer:

קרדיט: http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=11957545

מנהל פורום Dota 2
    שחקן Dota 2 עם 300+ שעות.
    שחקן Guild Wars 2 ותיק.
    סקייפ: yuvalseri123
    סטים: epicyguy
    תהנו בפורום ויום טוב.

תודה רבה !
    בברכה, מאור.
    נתקלתם בבעיה ? צריכים עזרה ? רוצים לדבר ? פנו אליי !

הערה

פורסם במקור על ידי מאור צפיה בהודעה
      תודה רבה !
      בבקשה! אני מקווה שתקנה את המשחק!
      60$ אבל שווה כל אגורה.

מנהל פורום Dota 2
      שחקן Guild Wars 2 ותיק.
      תהנו בפורום ויום טוב.

הערה

תודה רבה (:
        בברכה רם כהן, מעצב - מנהל פורומים Minecraft & גרפיקה ועיצוב

מעצב בפרטי

הערה

תודה על הפרסום נשמע נחמד.

הערה

אני מאוד ממליץ על המשחק הזה!
            משחק מאוד כיפי!
            אגב, אני לפעמים אעשה סטרים למשחק עצמו!
            www.twitch.tv/pineappledota

מנהל פורום Dota 2
            שחקן Guild Wars 2 ותיק.
            תהנו בפורום ויום טוב.

הערה

בהחלט משחק מאוד כיפי, רכשתי את המשחק ונהנתי מכל רגע, אומנם מחירו קצת גבוהה אך שווה זאת.

בברכה,
              אלכס - ראש צוות האתר & מפקח קהילות GTA בקהילת GS.

לכל שאלה / בקשה / הערה / חפירה, מוזמנים לפנות אלי באמצעות ההודעה הפרטית.

הערה

פורסם במקור על ידי Bacta צפיה בהודעה
                בהחלט משחק מאוד כיפי, רכשתי את המשחק ונהנתי מכל רגע, אומנם מחירו קצת גבוהה אך שווה זאת.
                יפה מאוד!
                אני מאוד שמח שאנשים קונים את המשחק

מנהל פורום Dota 2
                שחקן Guild Wars 2 ותיק.
                תהנו בפורום ויום טוב.

הערה

פורסם במקור על ידי V3GAN
                  בהחלט גרמת לי לרכוש את המשחק! כמובן שלא ארכוש שום משחק ב60$ כיוון שזה מאוד יקר למשחק..
                  אני מעדיף לחכות לאיזה מבצע מסוים מאשר לקנות את המשחק קודם.. :d
                  אם ימאס לי ממנו ,
                  אני יביא לך אותו חינם.
                  בברכה, מאור.
                  נתקלתם בבעיה ? צריכים עזרה ? רוצים לדבר ? פנו אליי !

הערה

משחק מעולה, משחק בו עוד מהבטא ..
                    לפי דעתי הדבר הכי טוב בו זה ה World vs World , ללא ספק משחק מצויין

הערה

תודה על הפרסום , באמת משחק מעולה !

הערה

תודה רבה

הערה

באמת משחק מצוין, יש לי אותו

הערה

תודה רבה, נראה משחק מעולה, וממכר .
                            מנהל פורום Pawn
                            כנסו יהיה כיף ;)

הערה

מבצע...