האתר נפתח בהצלחה נא להתעדכן בteamspeak שלנו
מייסד וואטסאפ תומך בסגירת פייסבוק! - PxN - קהילות מפולחות תוכן
qqqqq

הכרזה

כיווץ
אין עדיין הכרזות.

מייסד וואטסאפ תומך בסגירת פייסבוק!

כיווץ
X
 • סינון
 • שעה
 • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

 • מייסד וואטסאפ תומך בסגירת פייסבוק!

  מייסד וואטסאפ תומך בסגירת פייסבוק!


  DeleteFacebook#

  בשנת 2014, חברת פייסבוק רכשה את וואטסאפ (WhatsApp) תמורת כ־22 מיליארד דולרים, כאשר 3 מיליארד מתוכם הלכו ישירות לבריאן אקטון, אחד ממייסדי וואטסאפ - מה שהפך אותו לעשיר מאוד. המייסד שהיה לצד אקטון המשיך לעבוד בפייסבוק והיה עובד בכיר מן המניין וכך גם אקטון. עד שנה שעברה, אקטון שהתפטר החליט שהוא משקיע 50 מיליון דולרים באפליקציה מתחרה לוואטסאפ בשם Signal. באופן מפתיע, לאחר שסיים עם פייסבוק וואטסאפ, הוא מודיע בציוץ בטוויטר לכל עוקביו שהגיע הזמן למחוק את פייסבוק.

  בזמן האחרון, התגית DeleteFacebook# בטוויטר (Twitter) נהפכה לפופולרית מאוד בקרב המשתמשים עקב שערוריית הפייסבוק שנחשפה לאחרונה. במחקר שנעשה על פייסבוק (Facebook) נחשף כי החברה אספה מידע על עשרות מיליוני משתמשים ואיפשרה לחברת ייעוץ פוליטי בשם קמברידג' אנליטיקה (Cambridge Analytica) להשתמש בפרטים האישיים שלהם שנלקחו מפרופילים לצורך בניית מכונת התעמולה שככל הנראה השפיעה על תוצאות הבחירות בארה"ב בשנת 2016, ובין היתר לעזור לקמפיין של הנשיא דונלד טראמפ.
  https://twitter.com/brianacton/statu...31995846963201אקטון החליט להצטרף למחאה וכתב בטוויטר שלו: "הגיע הזמן" לצד ההאשטאג #DeleteFacebook, והוא לא הראשון שהביע רגשות שליליות על החברה לאחר שעזב אותה. בשנת שעברה, ראש מחלקת הצמיחה לשעבר בפייסבוק, צ'אמת פליהפיטיה, גרם לסערה ברשת לאחר שאמר כי פייסבוק "יצרה כלים שקורעים לגזרים את המרקם החברתי של הדרך בה חברה עובדת" ועוד עובדים נוספים ומנהלים שנשרו מפייסבוק.

  אתר פייסבוק:
  https://www.facebook.com/

  מקור

  יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? בואו לפורום
  בברכה,מייסד קהילת PxN.
  Mail:Martis@PxN.co.il

  מייסד הקלאן Mad בשרתים OnlyDerby, Crysiste.